Profesjonalne trampoliny w Twoim ogrodzie

trampolina, berg, trampoliny, jeździki, brykacze.pl

Trampoliny kojarzą nam się zazwyczaj z jarmarkami, na których za kilka złotych można poskakać, uprzednio czekając pół dnia w kolejce 🙂 oraz z parkami trampolin, gdzie po pół godziny nie można oddychać, bo są one w zamkniętych halach. Trampolina we własnym ogrodzie, na której można śmiało skakać aż do braku tchu, oraz która nie jest tanią zabawką z supermarketu, brzmi jak odległe marzenia.

Nic bardziej mylnego!

Firma Berg, która wywodzi się z Holandii, a za sprawą brykacze.pl jest łatwo dostępna również w naszym kraju, znana jest z najwyższej jakości produktów, z którymi ciężko konkurować. W swojej ofercie mają przede wszystkim trampoliny i jeździki dla dzieci.

Trampoliny marki Berg dzielą się na cztery kategorie, z których każda przeznaczona jest dla nieco innego grona konsumentów. Dla małych dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z trampolinami, proponujemy serię Berg Talent, którą charakteryzuje wytrzymałość dostosowana do najmłodszych, oraz nieco mniejsze dostępne rozmiary, niż w przypadku pozostałych serii. Są to bardzo tanie trampoliny o niezwykłej dla swojej ceny jakości.

Trampoliny ogrodowe Berg Talent możemy dostać w wariantach o 180, 240 i 300 cm przekątnej.

W trampolinach z serii Favorit maksymalna waga osoby skaczącej wynosi 120 kg, więc z powodzeniem skakać mogą dorośli! Czy to nie wspaniałe?

berg, trampolina ogrodowa, trampoliny, brykacze, ogrodowe

Trampoliny ogrodowe z serii Berg Champion to już niemalże profesjonalny sprzęt, na którym można wykonywać wszelakie akrobacje z pełną skutecznością. Umożliwiają to przede wszystkim zastosowane sprężyny Twinspring Gold, które poprawiają wybicie, oraz są niezwykle wytrzymałe. Zastosowane materiały i sposób montażu ramy również gwarantują pełne bezpieczeństwo.

Montaż jest niezwykle prosty. Poradzisz sobie i Ty!

Ostatnią z serii jest Elite+. Jak sama nazwa wskazuje, jest to coś więcej, niż tylko najlepszy sprzęt. Jest to pełnia pasji i serca włożonych w trampoliny. Trampoliny ogrodowe Berg Elite+ są ikoną marki i świadczą o miłości przedstawicieli Berg do zabawy i skakania.

trampolina, twinspring, berg, brykacze, ogrodowa, ogrodowe, trampoliny

 

 

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *