Trampoliny ogrodowe firmy Berg

trampolina berg, trampolina dla dzieci, trampoliny ogrodowe, brykacze.pl

Holenderski producent zabawek Berg to stosunkowo młoda marka, która specjalizuje się w produkcji gokartów na pedały dla dzieci i dla dorosłych, oraz trampolin ogrodowych. Produkty tej marki cechuje nowoczesny styl, solidne wykonanie, oraz uniwersalność – część z gokartów i trampolin może być używana przez osoby dorosłe.

Trampoliny Berg dzielą się zasadniczo na cztery modele, które różnią się rodzajem sprężyn, ilością słupków stelażowych, siatką zabezpieczającą, oraz średnicą maty. Najtańsze trampoliny nadają się wyłącznie dla dzieci, mają stosunkowo nieduże wybicie i podstawową siatkę. Dostępne są również w mniejszych rozmiarach.

Z kolei droższe trampoliny mogą być z powodzeniem używane przez osoby dorosłe. Specjalne sprężyny nie tylko są wytrzymałe, ale również dzięki swojej elastyczności, zwiększają wybicie. Można dzięki temu wykonywać różne tricki na trampolinie.

Trampolina ogrodowa Berg Elite+

trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampolina dla dorosłych, profesjonalna trampolina, trampoliny ogrdowowe, brykacze.pl

Duża i w pełni profesjonalna trampolina ogrodowa Berg. Dostępna jest w rozmiarach o średnicy 330 cm, 380 cm, 430 cm. Posiada najlepszej jakości sprężyny Twinspring Gold, dzięki którymi wybicie jest dużo mocniejsze, a także najlepszą, siatkę zabezpieczającą T-Series. Trampoliny z serii Berg Elite+ mogą być używane przez dzieci i przez dorosłych.

Trampolina Berg Favorit Deluxe

trampoliny dla dzieci, trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, trampoliny do ogrodu, brykacze.pl, berg

Trampolina Berg Favorit dostępna jest w mniejszych rozmiarach, niż Elite+, oraz jest dużo tańsza. Jest to standardowy wybór do mniejszego ogrodu, a także dla młodszych dzieci. Świetna do nauki skakania, oraz jako pierwsza trampolina. Jest w pełni bezpieczna i wytrzymała.

Trampolina ogrodowa Berg Talent Inground

trampolina berg, trampoliny berg, trampoliny ogrodowe, trampoliny dla dzieci, do ogrodu, brykacze.pl

Trampoliny Inground służą do montażu w ziemi. Dzięki temu nie muszą stać na nóżkach i nie są tak wysoko, więc są wygodne dla dzieci. Nie trzeba na nie wchodzić po drabinkach. Z kolei seria Berg Talent to podstawowy model o małej wielkości, idealny dla najmłodszych maluchów. Wybicie jest bardzo niewielkie i nie ma obaw, że małe dziecko zrobi sobie krzywdę, skacząc na takiej trampolinie.

Trampolina ogrodowa Berg Champion

trampoliny dla dzieci, trampoliny ogrodowe, trampolina ogrodowa, trampolina dla dzieci, brykacze.pl

Trampoliny ogrodowe z serii Champion są prawie tak doskonałe jak Elite+. Posiadają najmocniejsze i elastyczne sprężyny wzmacniające wybicie, są dostępne zarówno w nieco mniejszych, jak i tych największych rozmiarach, wyposażone są w wytrzymały stelaż i porządną siatkę.


Producent zabawek Berg słynie również z genialnych gokartów dla dzieci. Ich flagowym produktem jest jeździk – chodzik – gokart Berg Go2, który jest idealny dla najmłodszych, a także trochę starszych dzieci. Jest to możliwe dlatego, że rodzic może używać rączki do prowadzenia pojazdu, potem dziecko może odpychać się nóżkami, a na końcu można użyć pedałów.

berg, jeździk berg, pojazd dla dzieci, pchacz, odpychacz, gokart, brykacze.pl, go2


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *